Bizi Tanıyın

Ege Dizayn Eğitim Gereçleri 2007 yılında öğrenci sırası imalatı, okul masası, okul sırası, okul malzemeleri gibi ile sektöre girmiştir. Firmamız kuruluşundan bu yana müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre büyümesini sürdürmektedir. Şu anda İzmir-Gaziemir/Sarnıç Sanayi bölgesinde 3500 m2 ahşap ve profil üretim alanına sahiptir. Ürün yelpazesini sürekli genişleterek, günümüz eğitim kurumlarının her türlü donanım gereksinimlerine yanıt verebilir duruma gelmiştir.

Bugün gelinen son nokta da eğitim materyallerinden, sunum cihazlarına, okul ve ofis mobilyalarından, laboratuvarlara, anaokulu ürünlerine kadar geniş bir çerçeve de sunabilmekte ve bunları üç boyutlu görsel projeler ile destekleyebilmektedir.

Tüm proje ve üretim aşamalarında kalite, ergonomi ve estetik olgularını yansıtmayı hedefleyen Ege Dizayn, eğitimcilere verimli mekanlar sunabilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştırmayı başaran Ege Dizayn, globalleşen dünyamızı göz önüne alarak, ihracat yapabilecek üretim ve hizmet kapasitesine ulaşmıştır.

Şuan da dış pazarlar ile ilgili, profesyonel ekiplerimiz tarafından, hedef pazarların etiketleme ve paketleme kuralları göz önüne alınarak Kuveyt, Azerbaycan, Nijerya, Irak, Suudi Arabistan, Mali gibi Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Günümüz de, müşteri istek ve beklentilerine hızlı yanıt verebilen kuruluşlar rekabet avantajınıda elde etmektedirler. Bunun farkında olan bir kurum olarak teknoloji ve insan kaynağı anlamında da kendimizi sürekli geleceğe hazırlıyoruz.

Değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek için, kaliteden ödün vermeden, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini daima ilke edinerek, her geçen gün hizmet bilincimizi geliştiriyoruz ve geliştirmeye de devam edeceğiz.

Farklı bakış açımız, kalite ve güven üzerine kurulu ilkelerimiz sizlere daima en kaliteli ve uygun çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ve diyoruz ki; “Kalite ve güven farkını bizimle yaşayın.”

Projelendirme

İhtiyacınızı belirleyip size en uygun çözümleri belirliyoruz.

İmalat

Tecrübeli ekibimiz, fabrikamızda ürünleri imal ediyor.

Teslimat

Söz verdiğimiz tarihte ürünleriniz sizde 🙂